Grafički dizajner (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Najbolja tiskara u Hrvatskoj i regiji
dobitnik nagrade CROprint GODINE
Cerovski Print Boutique

Traži osobu za poziciju:

Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo kreativne sposobnosti u:
- interpretaciji briefova
- produkciji kvalitetnih idejnih rješenja
- dizajnu elektronskih i tiskanih sredstava komunikacije
- prevođenju ideja u tehnički precizna tiskarska rješenja
- pripremi za tisak (DTP)

Dodatno bodujemo:
- znanja web dizajna / HTMLa / CSSa / WordPressa
- ljubav prema fotografiji i tipografiji
- spremnost na sudjelovanju u organizaciji posla, narudžbi i zadataka
- posvećenost timskom radu, od ideje do realizacije

Ne javljaj se ako nemaš:
- smisao za estetiku i grafički dizajn
- minimalno 3 godine iskustva
- aktualno znanje tiskarskih tehnologija i pripreme za tisak
- napredno znanje Adobe CS paketa (Photoshop, Illustrator, In-design)
- samostalnost, brzinu, preciznost i odgovornost prema svom radu
- svijest o važnosti rokova, obaveza i ispunjavanja zadataka
- advanced knowledge of English, spoken and in writing

Ako ste pronašli tipfeler u ovom oglasu i prepoznali sebe u barem 14 točaka, pošaljite nam kratko pismo kojim ćete nas uvjeriti da je ovo posao za vas, životopis i portfolio dosadašnjih radova u PDF-u putem donje Brze prijave.

Potencijalni kandidati bit će pozvani na testiranje.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine