Glavni šef računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Podstrana
Rok prijave:
22.04.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
GRAND HOTEL LAV d.o.o. za ugostiteljstvo i turizam, Grljevačka 2a, 21312 Podstrana

objavljuje natječaj za radno mjesto

Glavni šef računovodstva
1 djelatnik/ca

Mjesto rada: Podstrana
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Potrebna stručna sprema: VSS iz područja ekonomije
Potrebne godine iskustva: minimalno 5 godina na istim ili sličnim poslovima

- nadzor i organizacija rada službe računovodstva
- sudjelovanje u definiranju financijskih i računovodstvenih politika tvrtke
- knjigovodstveno praćenje i kontrola poslovnih događaja tvrtke
- vođenje poslovnih knjiga=> glavna knjiga, URA, IRA, knjiga osnovnih sredstava
- izrada obračuna: mjesečni i godišnji obračun PDV-a, obračun kamata, tečajnih razlika, amortizacije OS
- izrada izvještaja: temeljni financijski izvještaji (bilance, računa dobiti i gubitka, sa svim pomoćnim obrascima, te bilješki uz financijske izvještaje), prijava poreza na dobit ( PD), godišnji i periodični obračuni poslovanja ( GFI-POD, TI-POD), ostali zakonom propisani izvještaji
- suradnja i koordinacija rada sa poreznim i statističkim državnim tijelima u skladu sa zakonskim propisima
- poznavanje porezne i računovodstvene regulative te kontinuirano praćenje izmjena računovodstvenih, poreznih i povezanih propisa, zakona i pravilnika te pravodobno poduzimanje potrebnih mjera u cilju njihove implementacije u poslovanje, te kontrola provođenja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- izvrsno poznavanje računovodstva te računovodstvenih i poreznih propisa
- napredno poznavanje rada s financijskim i uredskim računalnim aplikacijama=> prednost kandidatima koji imaju iskustvo sa radom u SAP programu za računovodstvo i financije
- dobre organizacijske sposobnosti i
- odgovoran i profesionalan pristup poslu, samostalnost, inicijativu i sklonost timskom radu
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Molimo zainteresirane kandidate da svoje molbe sa životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku dostave najkasnije do 22.travnja 2016. godine

na email adresu [email protected]
ili
poštom na slijedeću adresu:

Grand Hotel Lav d.o.o.
Grljevačka 2a
21312 Podstrana
n/p ured Uprave društva

s naznakom " Za natječaj"

Zahvaljujemo.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Potrebno radno iskustvo:
pet godina