Glavni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ZADACI I ODGOVORNOSTI:
• priprema izrade redovitih i povremenih financijskih i statističkih izvješća sukladno propisima
• vođenje deviznog poslovanja
• robno materijalno knjigovodstvo te usklađenje s glavnom knjigom, kontrola robno materijalnog poslovanja, kontrolu, nadzor i knjiženje ulaznih i izlaznih računa i predračuna, te usklađivanje s poslovnim partnerima, unos u knjige PDV-a, evidencija, kontrola i knjiženje kunskih i deviznih izvadaka, te pripremanje i knjiženje prijeboja, asignacija, cesija i drugih oblika obračunskih plaćanja
• praćenje Hrvatskih zakona i propisa vezanih za računovodstvo, knjigovodstvo i poreze
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• minimalno SSS (ekonomskog usmjerenja)
• višegodišnje iskustvo na istim i sličnim poslovima
• visoko razvijene analitičke i numeričke sposobnosti
• točnost i preciznost u radu
• komunikativnost i sklonost timskom radu
• izražena odgovornost i samostalnost
• izvrsno znanje rada na računalu (MS Office)

Idealni kandidat mora biti visoko motiviran, organiziran, te sposoban zadovoljiti sve potrebe i doprinijeti procesu poslovne podrške. Ako ste zainteresirani, molimo prijavite se najkasnije do 5. 6. 2016.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro