Fundraiser - Voditelj projekta redovitih donacija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
SOS DJEČJE SELO HRVATSKA
TRAŽI NOVOG ČLANA TIMA NA POZICIJI

Želiš doprinijeti razvoju neprofitne organizacije koja djeluje u 135 zemlje svijeta. Dobro se snalaziš u novim situacijama i međunarodnom okruženju. Odgovorna si, dinamična i optimistična osoba. Voliš izazove i pomagati onima kojima je pomoć najpotrebnija. Razvoj svoje profesionalne karijere vidiš u području prikupljanja sredstava za skrb o djeci koja su u potrebi. Želiš da tvoj svakodnevni rad ima poseban smisao, te želiš raditi u dinamičnoj, profesionalnoj i prijateljskoj sredini. Tada je ovo oglas baš za Tebe! Prijavi se i pridruži se našem uspješnom timu.

Ključni zadaci i odgovornosti
• Strateško i operativno upravljanje projektom redovitih donacija, redovne analize uspješnosti projekta, te samoinicijativnost u predlaganju aktivnosti koje će osigurati uspješnost projekta
• Odgovornost za provedbu strateških ciljeva projekta redovitih donacija
• Odgovornost za pronalaženje novih te održavanje odnosa s postojećim redovitim individualnim donatorima
• Koordiniranje svih kanala pronalaženja novih donatora s naglaskom na ‚face to face‘ i ‚door to door‘.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• Visoka stručna sprema ekonomskog usmjerenja
• Minimalno trogodišnje iskustvo u direktnoj prodaji na voditeljskoj poziciji
• Napredno korištenje MS Office paketa (s posebnim naglaskom na Excel)
• Napredni rad s bazama podataka
• Aktivno znanje engleskog jezika
• Važeća vozačka dozvola B kategorije

Karakteristike koje očekujemo od kandidata
• Komunikativna osoba, motivirana za učenje s visokom razinom inicijative u radu
• Preciznost pri radu
• Razvijene analitičke vještine
• Sposobnost vođenja tima
• Spremnost na timski rad
• Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
• Fokusiranost na strateške ciljeve

Što nudimo
• Rad u dinamičnoj, profesionalnoj i prijateljskoj sredini
• Prilika za osobni i profesionalni razvoj
• Rad/edukacije u međunarodnom okruženju

Rok za podnošenje prijava je 04.09 2016.
Molimo Vas da životopis i motivacijsko pismo pošaljete na adresu [email protected] s naznakom 'Za natječaj – Voditelj projekta redovitih donacija'
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine