Front Desk Manager (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svoga klijenta uspješnu domaću kompaniju traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

• Upravljanje i administracija poslovima front deska
• Javljanje na telefon
• Zaprimanje stranaka
• Slanje dostava putem kurirske službe, zaprimanje i slanje pošte
• Uredska administracija
• Održavanje urednosti prostora u kojima borave stranke (predvorje, kuhinja, sale za sastanke)
• Ostali poslovi prema nalogu nadređenog.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS
• Izvrsne komunikacijske vještine
• Profesionalna odgovonost i samokontrola
• Strpljivost i organiziranost
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Poznavanje rada na računalu

NUDIMO:
• Ugodno radno okruženje
• Mogućnost zaposlenja direktno kod klijenta

Molimo zainteresirane da se prijave do 15. listopada 2016. putem Brze prijave.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro