Elektromonter / Električar (m/ž)

Mjesto rada:
Inozemstvo, Njemačka, Avstrija
Rok prijave:
12.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrdka Kranos d.o.o. se bavi elektroinstalacijama na stambenih, poslovnih i industrijskim objektima. Radovi obuhvačaju montažu razsvjete, priklope elektro ormara, priklope senzorjev i postrojenja u tehnologiji. Radi se kod uglednih njemačkih tvrdka.

Zbog povečanog obuhvata rada razpisujemo novo radno mjesto
Elektro monter – Električar m/ž.

Več o nama možete saznati na www.kranos.si
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
- Karierni nivo: Iskusan radnik
- Probni rad: Da (1 mjesec)

ŠTA OČEKUJEMO
- obrazovanje - elektrikar energetik,
- najmanje 2 godine radnog iskustva na području elektrom instalacija,
- zaželeno poznavanje njemačkog jezika - govorno

ŠTA NUDIMO
Nudimo puno radno vrijeme vrijeme (40 sati / tjedno ili više) i mogučnost naknadnog zapošljavanja na neodređeno vrijeme.

Prijave za posao trebaju biti poslani e-mailom na [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine