Ekspanzionist (ž/m)

O poslu

Opis radnog mjesta:
BIPA je lanac drogerija unutar REWE grupe koja sa svojih 330.000 zaposlenika spada u sam vrh europskih trgovačkih kompanija. Budući da BIPA svoje uspješno poslovanje intenzivno širi na i hrvatsko tržište u potrazi smo za novim članovima tima. Trenutno želimo osnažiti postojeći tim Odjela ekspanzije te imamo otvorenu poziciju:

EKSPANZIONIST (ž/m)

Vaši glavni zadaci biti će:
- pronalaženje poslovnih prostora u skladu sa standardima BIPA-e
- pregovaranje i sklapanje ugovora o zakupu poslovnih prostora te ishođenje potrebnih dozvola
- suradnja s projektantima poslovnog prostora
- razvoj i u na prijeđe nje postojećih poslovnih procesa.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- VŠS/VSS obrazovanje
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- izražene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
- izraženu proaktivnost i samostalnost te orijentiranost na ciljeve
- izvrsne analitičke i organizacijske vještine
- poznavanje građevinsko - tehničke regulative
- aktivno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije te spremnost na česta putovanja i rad na terenu

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtjeve radnog mjesta, očekujemo Vašu prijavu! Prijava uključuje zamolbu i životopis na hrvatskom i engleskom ili njemačkom jeziku.

Prijaviti se možete do 04.07.2013. na sljedeće kontakt podatke:

[email protected]

s naznakom "Ekspanzionist"
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B