Djelatnik u korisničkoj podršci za ERP rješenja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tomsoft d.o.o. je renomirana tvrtka koja se bavi razvojem i implementacijom ERP poslovnih rješenja i implementacijom ICT tehnologija. U svrhu pružanja što kvalitetnije usluge rastućem broju korisnika tražimo odgovornu i proaktivnu osobu koja je voljna učiti, razvijati se i napredovati.

Opis posla:
• rješavanje upita korisnika
• izrada dokumentacije poslovnih procesa unutar ERP sustava
• konfiguracija, testiranje i dokumentacija ERP rješenja
• edukacija klijenata za korištenje ERP rješenja
• koordinacija aktivnosti sa klijentom i izrada projektnih planova
• proaktivno djelovanje za poboljšanje usluge klijentima
• trajno usavršavanje i izrada prijedloga za izmjenu ERP rješenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Potrebno radno iskustvo minimalno 2 godine na jednoj od sljedećih pozicija:
• savjetnik za implementaciju i/ili podršku ERP rješenja
• djelatnik u računovodstvu, kontrolingu ili reviziji

Uvjeti:
• minimalna stručna sprema SSS
• vozačka dozvola B kategorije
• poznavanje poslovnih procesa (maloprodaja, veleprodaja, robno poslovanje)
• poznavanje računovodstva i zakonskih propisa
• napredno korištenje uredskih aplikacija
• poznavanje izrade tehničke dokumentacije poslovnih procesa
• znanje engleskog jezika

Prednosti:
• VŠS/VSS
• iskustvo u implementaciji i podršci ERP rješenja
• iskustvo u radu s relacijskim bazama podataka

Očekivane osobne karakteristike:
• organiziranost i sistematičnost
• temeljitost i točnost u izvršavanju zadataka
• razvijene komunikacijske vještine
• samostalnost, samoinicijativnost i snalažljivost
• sposobnost timskog rada
• sposobnost efektivnog multi-tasking-a

Nudimo:
• profesionalan razvoj uz stjecanje iskustva u radu sa klijentima iz različitih industrija
• poticajno okruženje u kojem se može doći do izražaja i pokazati svoju sposobnost
• rad sa stručnim i dinamičnim timom u rastućoj firmi

Vrsta posla: stalni radni odnos

U daljnji proces selekcije u kojem ćemo testirati vaša znanja i sposobnosti pozvat ćemo isključivo kandidate koji zadovoljavaju sve tražene uvjete!

Ako ste zainteresirani za ovaj posao svoju molbu i životopis pošaljite nam preko: www.tomsoft.hr/zaposlenja.

Rok za prijavu: 26.4.2015
Početak rada 4.5.2015.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro