Djelatnik/ca u prodaji

3 dana
Poslodavac:
Softnet d.o.o. Softnet d.o.o.
Informatika i telekomunikacije, Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.01.2017.

Opis radnog mjesta: Glavna odgovornost djelatnika/djelatnice ovog radnog mjesta je svakodnevni rad s potencijalnim i postojećim korisnicima Internet usluga. Posao uključuje aktivnu telefonsku komunikaciju s korisnicima s ciljem pružanja informacija o Softnetovim uslugama, savjetovanje korisnika, izrada ponuda, tehničkih rješenja te prodaja komunikacijskih rješenja sa područja IP VPN, MPLS, LL, ADSL-a, VoIP-a, Voice i njihova prezentacija.
Posebne pogodnosti:Nudimo mogućnost školovanja, rada u stimulativnom i ugodnom okruženju.
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije: Očekujemo:
- razvijene komunikacijske vještine kao i vještine pisane komunikacije
- VŠS/VSS tehničkog ili srodnog smjera
- poznavanje Internet tehnologija i pripadajuće opreme
- vozačka dozvola B kategorije
- samostalnost u radu

Molbu i životopis molimo pošaljite Brzom prijavom ili na e-mail: posao@softnet.hr
Minimalna stručna sprema:Viša škola
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:napredno

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Softnet d.o.o.
Adresa:Cebini 28/3, 10010 Zagreb
Županija:Zagrebačka županija
Telefon:01 6608 960
Faks:01 6608 962
Internet adresa:www.softnet.hr
Kontakt osoba:Vanja Katharine Trager Radošević

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare