Dizajner (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
...zadužen za vizualni dizajn (proizvodi, ambalaža, pakiranja, dokumentacija, …) kao i komercijalnu podršku razvoju i tržišnom uspjehu VIVAX privatne marke u portfelju M SAN Grupe.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
REQUIREMENTS

• posvećenost i iskustvo u dizajnu/marketingu;
• prilagodljivi ste i proaktivni u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva;
• kreativni ste i otvoreni za unaprjeđenja postojećeg;
• imate odlično razvijene prezentacijske vještine, ustrajnost i organiziranost

BENEFITS

Nudimo vam priliku za daljnji razvoj vaše karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja (ovisna o osobnim rezultatima i uspješnosti poslovanja), te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje.

Ako nam se želite pridružiti, molimo vas pošaljite svoju prijavu i životopis najkasnije do 20.03.2016. godine.