Direktor sektora strojarskih sustava (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pametna energija svojim korisnicima nudi usluge projektiranja, održavanja i izvođenja strojarskih i elektrotehničkih sustava. Osnovana je kao rezultat dugogodišnjeg angažmana matičnih kompanija M SAN grupe i KING ICT-a u kompleksnim informatičkim projektima tijekom kojih je uočena potreba cjelovitog pristupa i ponudi rješenja po principu „ključ u ruke“.

Ako tražite priliku za osobni i profesionalni razvoj, te želite raditi u izazovnoj okolini, prijavite se na natječaj za radno mjesto:

DIREKTOR SEKTORA STROJARSKIH SUSTAVA (m/ž)
[Zagreb]

OPIS POSLA:
• Upravljanje poslovanjem sektora
• Kontakt s dobavljačima i podizvođačima
• Održavanje relacija s ključnim klijentima
• Identifikacija poslovnih prilika
• Razvoj portfelja i kompetencija
• Primjena strategije tvrtke na sektor
• Održavanje sustava organizacijskih vrijednosti
• Postavljanje i upravljanje internom organizacijom sektora
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI
• VSS tehničkog ili ekonomskog smjera
• najmanje 5 godina iskustva rada na sličnim pozicijama
• engleski jezik u govoru i pismu
• poznavanje rada na računalu (MS Office)
• aktivni vozač (B kategorija)

OD VAS OČEKUJEMO:
…samostalnost u obavljanju poslova, snalažljivost i proaktivni pristup poslu, sposobnost brzog učenja, spremnost na kontinuirano usavršavanje, timski rad i kolegijalan pristup te pregovaračke i analitičke sposobnosti

NUDIMO VAM:
…profesionalni razvoj i usavršavanje, rad na velikim i zahtjevnim projektima, rad u kvalitetnom i ambicioznom timu stručnjaka te pozitivnu radnu atmosferu s otvorenom komunikacijom.

Svoju prijavu sa životopisom pošaljite do 19.3. putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina