Direktor regije (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
22.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, jednu od vodećih telekomunikacijskih firmi u Hrvatskoj, tražimo kandidata za poziciju:

- sjedište Varaždin -

Opis posla:
• Operativno vođenje prodajnog i tehničkog tima za područje Regije Sjever
• Priprema i praćenje provedbe planova prodaje
• Rad s prodajnim osobljem s ciljem ostvarenja plana prodaje
• Podrška prodajnom osoblju u zahtjevnijim situacijama
• Stalni kontakt i održavanje poslovne suradnje s postojećim korisnicima
• Priprema, koordiniranje i praćenje rada tehničkog tima
• Stalni kontakt i održavanje poslovne suradnje s partnerima – podizvođačima
• Praćenje stanja na terenu i pregovaranje uvjeta s nadležnim službama tijekom aktivnosti izgradnje mreže
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Stimulativna primanja (osnovna plaća +bonus) sukladna ostvarenim rezultatima
• Ostale benificije (službeni automobil, korporativna kartica)
• Rad u malom, stručnom i ambicioznom timu
• Rad s najmodernijim telekomunikacijskim tehnologijama
• Mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS/VŠS smjer elektrotehnika ili ekonomija
• Minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Razvijene prezentacijske, prodajne i pregovaračke vještine
• Izražena komunikativnost i elokventnost
• Samoinicijativnost, energičnost, ambicioznost
• Poznavanje hrvatskog telekomunikacijskog i IT tržišta
• Poznavanje telekomunikacijskih i IT tehnologija i usluga
• Odlično poznavanje rada na računalu
• Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Stručna edukacija i certifikati iz područja aktivnosti navedenih u opisu posla - prednost

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju, pošaljite svoj životopis putem linka do 22.08.2014.

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktirani.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina