Direktor prodaje za Hrvatsku (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.04.2013.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kadrovski potencijali Naton d.o.o. za klijenta traži

DIREKTORA PRODAJE ZA HRVATSKU (m/ž)

Klijent je hrvatska kompanija koja se bavi proizvodnjom i prodajom građevinskog materijala.

Opis posla (područje odgovornosti):
- analiza tržišta i tržišnog potencijala
- praćenje i izvještaji o postignutim KPI za prodaju, na dnevnoj/tjednoj/mjesečnoj razini s redovitim mjesečnim izvješćima prema Upravi
- uspostava i održavanje dobrih poslovnih odnosa s poslovnim partnerima
- pronalažanje novih kanala prodaje u ovisnosti o tržišnom potencijalu, tržišnim trendovima i mogućnostima
- redovito praćenje i sudjelovanje na natječajima u Republici Hrvatskoj kao i regiji
- savjetovanje i stručno obučavanje radnika za poslove prodaje
- savjetovanje i usavršavanje sustava internih kontrola
- sve druge potrebne usluge prema nalogu Uprave

Pogodnosti:
- Ugovor na neodređeno (uz probni rok od 3 mjeseca)
- plaća (fiksni i varijabilni dio)
- službeni automobil, mobitel i osobno računalo
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS
- Minimalno 3 godine iskustva u građevinskoj industriji i prodaji građevinskog materijala
- izražene prodajne i pregovaračke osobine
- dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
- engleski jezik
- spremnost rada na terenu
- vozačka dozvola B-kategorije
- odgovornost, proaktivnost, samostalnost

Molbu i životopis molimo pošaljite Brzom prijavom.

Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine