Direktor prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Uspješna smo i moderna tvrtka s dugogodišnjim iskustvom i zavidnim rezultatima na području prodaje vrhunskih proizvoda za zdravi život.

S ciljem uspješnog razvoja prodajnog tima na području Zagreba i Centralne Hrvatske, Istre, Dalmacije i Slavonije tražimo osobe s iskustvom direktne prodaje za poziciju:

Poslovi uključuju:
- stvaranje stabilnog prodajnog tima
- stalni trening za sve članove prodajnog tima prema planu edukacije poslodavca
- vođenje prodajnog tima
- ispunjavanje mjesečnih i godišnjih normi
- izrada mjesečnih i godišnjih planova
- evidencija rada osobnog rada i rada prodajnog tima
- izvještavanje uprave o aktivnostima i postignutim rezultatima
- razvoj prodaje u regiji
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- stalni radni odnos ili ugovor o djelu
- iznad prosječna primanja kroz fiksni prihod i proviziju
- besplatni, visoko kvalitetni trening
- mogućnost ostvarenja uspješnje međunarodne karijere
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- završen stručni/sveučilišni studij
- odlično poznavanje MS Office-a
- vozačka dozvola B kategorije
- predanost poslu i ostvarivanju planova

Naš idealni kandidat:
- ima razvijene i izražene voditeljske vještine, potiče razvoj svojih suradnika i ističe njihov potencijal, uvažava ideje i mišljenja drugih, njeguje i stvara pozitivno i dobro raspoloženje
- izrazito je uspješan u međuljudskim odnosima, dobro surađuje s drugim ljudima i poštuje ih, svjestan je vlastitih snaga i slabosti, razumije svoje suradnike i uvažava njihove razlike
- izvrsnih je komunikacijskih vještina
- spreman je preuzeti rizik, primjenjuje nove pristupe za promjenu i poboljšanje
- izrazito je usmjeren na tim
- ima iskustvo vođenja prodajnog tima u direktnoj prodaji
- uspješno se prilagođava promjenjivim uvjetima i zahtjevima
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro