Diplomirani inženjer strojarstva EWE/IWI (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kompanija smo s 65-godišnjim iskustvom u području osiguranja i kontrole kvalitete strojarskih i zavarivačko-montažnih radova, praćenju energetske i procesne opreme u eksploataciji te u certificiranju proizvoda i osoblja.

U stalnoj smo potrazi za kvalitetnim kadrovima koji će ojačati naš tim, te nam se u ovome trenutku pridružite kao:

- više izvršitelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Opis posla:
Za radna mjesta poželjna su znanja, vještine i iskustva u zavarivanju, proizvodnji ili ocjeni sukladnosti opreme pod tlakom na energetskim, petrokemijskim, procesnim postrojenjima te strojarskim objektima u izgradnji i montaži.

- ocjena sukladnosti opreme pod tlakom
- certifikacija postupaka zavarivanja i zavarivača

Uvjeti:
- stručni ispit
- EWE/IWI diploma
- minimalno 3 godine radnog iskustva na zavarivanju, proizvodnji ili ocjeni sukladnosti opreme pod tlakom
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje engleskog jezika (aktivno u govoru i pismu), znanje drugog stranog jezika je prednost

Što nudimo:
- redovna i primjerena primanja
- ugodne i primjerene uvjete rada
- dinamičan timski rad u kompaniji, povezan s putovanjima u zemlji i inozemstvu
- stručna usavršavanja i školovanja u zemlji i inozemstvu

Svoj životopis i molbu pošaljite zaključno do 06.10.2014. putem donje Brze prijave ili na fax: 01 2408 032.

TPK – ZAVOD ZA ENERGETSKU I PROCESNU OPREMU d.d.
Energy & process equipment applied research centre
Slavonska avenija 20, 10000 ZAGREB
www.tpk-zavod.hr
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine