Član Uprave / Glavni Direktor (m/ž)

Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
31.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Temeljem članka 40. Statuta trgovačkog društva "VINOPLOD-VINARIJA" dioničko društvo za proizvodnji i prodaju vina, alkoholnih i bezalkoholnih pića, Velimira Škorpika 2, Šibenik, OIB 47074146147, na sjednici Nadzornog odbora dana 25. rujna 2014. godine, donijelo je odluku o raspisivanju

N A T J E Č A J A

za izbor i imenovanje osobe (m/ž) na radno mjesto/poziciju
Člana Uprave/Glavnog Direktora
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- da ne spada u krug osoba utvrđenih Člankom 239. stavak 2. Zakona o trgovačkim društvima,
- da nije istodobno član Nadzornog odbora društva,
- najmanje pet godina radnog iskustva u vođenju trgovačkih društava,
- odlično poznavanje tržišnih kretanja u djelatnosti društva te poznavanje i razumijevanje tehničkih osobitosti upravljanja i poslovanja u predmetnoj djelatnosti društva,
- odlične menadžerske i pregovaračke vještine,
- aktivno znanje jednog stranog jezika,
- visoka stručna sprema odnosno diplomski studij društvenog ili tehničkog usmjerenja.

Kandidati su dužni uz prijavu priložiti:
- dokaz o stručnoj spremi,
- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak, odnosno da nije potvrđena optužnica, da nije izrečena nepravomoćna osuđujuća presuda za kazneno djelo za koje je zapriječena novčana kazna ili zatvor,
- dokaz o radnom iskustvu,
- dokaz o poznavanju stranog jezika,
- životopis.

Rok za predaju pisanih prijava s kompletnom dokumentacijom je 15 dana od objave u javnom glasilu, a najkasnije do 31.10.2014.

Pismene prijave s traženom dokumentacijom, u zatvorenim omotnicama, preporučenom poštom, podnose se na adresu:

"VINOPLOD-VINARIJA" d.d. , 22000 Šibenik, Velimira Škorpika 2.

Nepotpune i nepravovremeno podnesene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku 30 dana od isteka roka za podnošenje prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina