Carinski deklarant (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
24.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, uspješnu hrvatsku tvrtku s rastućim poslovanjem, tražimo iskusne, odgovorne i pouzdane osobe za radno mjesto:

Mjesto rada: Rijeka

Opis poslova:
• provođenje poslova vezanih uz carinjenje: izrada uvoznih/izvoznih carinskih deklaracija za robu u skladištu, provedba re-eksporta te provoza
• deklariranje
• kontakt s carinskim službenicima, zaprimanje naloga od stranaka
• verificiranje carinskih dokumenata, potpisivanje carinskih deklaracija
• dogovori u svezi s tarifiranjem i ostalim informacijama vezanima za carinjenja robe
• izvješćivanje stranaka u slučaju nepotpune dokumentacije za carinjenje (npr. u slučaju preferencijalnih stopa)
• ostali poslovi prema nalogu voditelja odjela/službe, odnosno direktora.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• Stručna sprema: srednja ili visoka stručna sprema
• Radno iskustvo: minimalno 3 godine na istim poslovima
• Položen ispit za ovlaštenog carinskog zastupnika
• znanje engleskog jezika
• odlično poznavanje rada na računalu.

Nudimo:
• ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogučnost stalnog zaposlenja
• puno radno vrijeme
• plaćene putne troškove
• ugodnu radnu atmosferu u profesionalnom timu

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 24.04.2015.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine