Business manager (m/f) - sektora nafte, plina i kemikalija

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.11.2012.

O poslu

Opis radnog mjesta:
SGS Adriatica d.o.o. traži motivirane osobe koje žele podijeliti svoje znanje i priliku za vlastiti razvoj. Pridružite se vodećoj tvrtki na tržištu, unaprijedite Vašu karijeru, te nam pomognite da dodatno unaprijedimo SGS-ov globalni uspjeh.

BUSINESS MANAGER (M/F)
sektora nafte, plina i kemikalija

Kratki opis poslova:
- Odgovornost za upravljanje operacijama i razvijanje poslovanja u svrhu osiguranja dugoročnih prihoda i profitabilnosti u skladu s poslovnom strategijom
- Analiziranje tržišnog potencijala, razvijanje konkurentne pozicije i razvoj strategije formiranja cijena
- Podrška razvoju novih usluga/proizvoda za definirane segmente tržišta
- Izrada nacrta, pregovaranje i ugovaranje domaćih i inozemnih klijenata (gdje je primjenjivo)
- Rješavanje komercijalnih pitanja, uključujući dugovanja i naplata
- Izvještavanje
- Vođenje, edukacija i razvijanje poslovnog tima
Posebne pogodnosti:
Nudimo: ugovor na neodređeno vrijeme sa probnim radom od 6 mjeseci, rad u stabilnoj i ambicioznoj tvrtki i ugodnom radnom ukruženju.
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS/ mag. ing. tehničkog, ekonomskog ili organizacijskog smjera
- 5 godina radnog iskustva na sličnim pozicijama, prednost rad u industrijskim tvrtkama tržišno orijentiranim inozemstvu i na području naftne industrije
- Vozački ispit B kategorije, aktivno znanje engleskog jezika, kompjuterska pismenost i poznavanje programa iz djelokruga rada
- Posjedovanje organizacijskih vještina
- Vrhunske komunikacijske, pregovaračke i upravljačke vještine i vještine izgradnje poslovnih odnosa
- Tehničko znanje i iskustvo u traženom području

Poželjna su radna iskustva i na području zaštite okoliša ili kod izrada studija na tom području.

Mjesto rada se nalazi u Zagrebu.
Pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo putem linkova za prijavu na engleskom jeziku.
Samo odabrani kandidati će biti kontaktirani. Zahvaljujemo drugim kandidatima na prijavi.
SGS je vodeća tvrtka za kontrolu, verifikaciju, ispitivanje i certifikaciju u svijetu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina