Business Development Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska specijalizirana je za usluge posredovanja pri zapošljavanju, headhuntinga i HR savjetovanja. Naša snaga su preko 170 konzultanata u više od 20 gradova u Europi.

Naš klijent, tvrtka Mondi d.o.o., zastupnik je brenda Bang & Olufsen, vodeće grupe koja se bavi projektiranjem i savjetovanjem kao i instaliranjem multimedijske audio-video opreme i telekomunikacijskih uređaja. U svrhu pojačanja tima tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

- Zagreb -

- Planiranje i realizacija prodajnih ciljeva
- Izgradnja i održavanje odnosa sa kupcima
- Organizacija evenata i promotivnih aktivnosti
- Organizacija prezentacija kod kupaca
- Akvizicija novih rezidencijalnih kupaca
- Službena putovanja u svrhu širenja mreže kontakata i prezentacije proizvoda
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- Izvrsne komunikacijske i prezentacije vještine
- Iskustvo u organizaciji evenata i promociji luksuznih proizvoda
- Izvrstan engleski jezik u govoru i pismu
- Izvrsno korištenje Ms Office-a
- Iskustvo u prodaji luksuznog namještaja ili slične robe za rezidencijalne potrebe je prednost
- Interes za nove tehnologije
- Sklonost timskom radu te ugodan nastup
- Proaktivnost i fleksibilnost u radu

Naša ponuda uključuje:
- Inicijalno školovanje u inozemstvu u matičnoj kući
- Rad s vrhunskim tehnologijama
- Networking u poduzetničkom miljeu
- Odlaske na različita događanja

Ukoliko ste u ponudi prepoznali svoj način života i rada te udovoljavate navedenim uvjetima molimo da nam se javite sa životopisom i motivacijskim pismom na engleskom jeziku najkasnije do 8.9.2014. putem on- line obrasca ili na [email protected].
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro