Brand Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Obala Grupa d.o.o., među vodećim regionalnim tvrtkama koje se bave proizvodnjom i distribucijom renomiranih brandova: Orangina, Limona, Spezi i dr. traži kandidata za radno mjesto:

Ako ste ambiciozna, odgovorna i društvena osoba, sklona timskom radu u dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da se priključite našem timu.

Opis nekih od glavnih zadataka:
- upravljanje, planiranje, organiziranje, koordiniranje i kontrola poslovanja dodijeljenog branda/brandova,
- izgradnja dugoročne strategije brandova i njihova pozicioniranja na tržištu,
- priprema i provedba marketinških kampanja,
- planiranje godišnjeg proračuna u svom području rada i upravljanje sa njim,
- planiranje, analiza i ocjenjivanje provedenih medijskih kampanja / projekata,
- obavljanje drugih analiza tržišta / trenutnih ili potencijalnih kupaca i izvještavanje
- suradnja u procesu obnove i razvoja novih proizvoda,
- podrška prodaji i prodajnim aktivnostima (relevantne informacije, rezultati provedenih analiza, promocije, promotivni materijali i sl.),
- društvene mreže/web
- obilazak terena i kontrola promocija na terenu,
- generiranje ideja za nove potencijalne proizvode tvrtke.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- otvorenu i kreativnu osobu sa sposobnošću analitičkog razmišljanja te organizacijskih sposobnosti,
- komunikativnost i proaktivnost,
- poželjno – minimum 2-3 godine radnog iskustva na sličnom radnom mjestu odnosno području proizvoda široke potrošnje (FMCG),
- sposobnost samostalnog rada,
- spremnost na fleksibilno radno vrijeme.
- VII. stupanj naobrazbe – marketing ili komunikologija
- viša razina znanja engleskog jezika,
- vozačka dozvola B.

Izabranom kandidatu nudimo izazovno i dinamično radno okruženje u kojem prepoznajemo timski rad, ali i kvalitete pojedinca te redovita mjesečna primanja uz mogućnost napredovanja.

Ukoliko vidite svoju budućnost u Obala Grupi d.o.o. i zadovoljavate navedene uvjete, pošaljite nam prijavu sa životopisom (poželjno s fotografijom) na hrvatskom i engleskom jeziku na adresu: [email protected]

Vaša
Obala Grupa
www.obalagrupa.com

NAPOMENA:

Prijave kandidata koji ne udovoljavaju minimalnim uvjetima neće biti uzete u obzir.
Ukoliko niste kontaktirani unutar perioda od 2 – 3 tjedna, na žalost niste ušli u uži izbor kandidata, te vam se ovim putem zahvaljujemo na pokazanom interesu za radom u Obala Grupi.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine