Bankarski službenik (ž/m) u Poslovanju sa stanovništvom

Mjesto rada:
Popovača
Rok prijave:
03.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti.
S ciljem daljnjeg unaprjeđenja kvalitete bankarskih usluga i osnaživanja unutarnjih snaga tražimo motivirane, komunikativne i energične osobe zainteresirane za rad s klijentima na radnom mjestu:

(mjesto rada Popovača)

Odgovornosti radnog mjesta uključuju svakodnevni rad s klijentima na području financijskog poslovanja i poslovanja s gotovinom, kao i informiranje klijenata o proizvodima i uslugama Banke. Također uključuju svakodnevnu suradnju s kolegama iz različitih dijelova Banke i timski rad, a cjelokupno poslovanje Banke usmjereno je na klijenta i prepoznavanje njegovih potreba.

Temeljni preduvjeti koje kandidati moraju zadovoljavati su sljedeći:
• završena srednja škola (poželjno ekonomskog usmjerenja)
• izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office)
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Uz poželjno iskustvo u području bankarskog poslovanja idealni su kandidati:
• istaknutih socijalnih i komunikacijskih vještina
• usmjereni na klijenta
• iskazuju visok stupanj profesionalizma i posvećenosti timskom radu
• usmjereni na pružanje najvišeg standarda usluge
• razvijenih prodavačkih vještina
• prilagodljivi i dobro funkcioniraju u visoko stresnim situacijama

Uz rad u dinamičnom i izazovnom profesionalnom okruženju te rad u prijateljskom timu s ugodnom radnom atmosferom, PBZ svojim zaposlenicima nudi priliku za učenje i usavršavanje s ciljem profesionalnog rasta i razvoja.

Uz životopis i ispunjen 'PBZ Prijavni upitnik' koji se u elektronskom obliku nalazi na korporativnim stranicama Banke (www.pbz.hr) svoj interes za otvoreno radno mjesto iskažite najkasnije do 03. listopada 2016. godine isključivo putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro