Backend Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Virovitica
Rok prijave:
16.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Plavu tvornicu čini tim mladih stručnjaka koji grade rješenja za domaće i strano tržište. Specijalizirani smo za izradu naprednih mobilnih i Facebook aplikacija te klijentu prilagođenih e-commerce rješenja i web stranica. Prilikom izrade rješenja posebno brinemo o kvaliteti, željama klijenata kao i stvaranju novih vrijednosti. Fleksibilnost, proaktivnost i želja za napredovanjem su nešto što jako cijenimo, stoga takve osobe i tražimo.

Opis posla

Traži se! Backend developer

Entuzijastična si i komunikativna osoba sklona timskom radu i pridržavanju rokova? Imaš oko za detalje, pratiš trendove, responsive ti nije novi pojam u rječniku i zanima te razvoj web stranica, web shopova, Facebook aplikacija i drugih naprednih rješenja kreiranih prema potrebama klijenata? Odlično, jer tražimo osobu za radno mjesto Backend developera koja bi kod nas gradila i usavršavala svoju karijeru.

Backend developer će raditi u timu stručnjaka koji gradi rješenja za domaće i strano tržište. Osobe u timu su uvijek spremne pomoći jedne drugima, ali očekujemo i sposobnost samostalnog rješavanja poslova i inicijative u radu. Poslujemo u brzorastućoj industriji pa očekujemo od tebe da rasteš i gradiš karijeru s nama.

Što te očekuje nakon dolaska u naš tim?
● Prvih nekoliko mjeseci Backend developer će raditi na dodatnom razvoju vlastitih znanja te usavršavanju tehnologija ovisno o početnom znanju. Fokus će biti na upoznavanju s Laravel frameworkom i CMS sustavima koje aktivno koristimo. Uz to upoznat ćeš i API sustave s kojima radimo svakodnevno.
● Započet ćeš s radom na manje zahtjevnim projektima kao dio tima te uz savjetovanje mentora koji će ti biti izvor znanja i oslonac u kompleksnijim situacijama.
● Budi spreman upiti znanje! Kolege oko tebe su stručnjaci spremni odgovoriti na svako tvoje pitanje i uputiti te u pravom smjeru.
Kako mi zamišljamo novog člana našeg tima?
● Poznaješ tehnologije koje naša tvrtka koristi na razini da možeš pročitati, napisati, razumjeti i pronaći problem u elementarnim zadacima.
● Imaš dobro razvijene analitičke i organizacijske vještine.
● Inicijativnost i ustrajnost ti nisu strani pojmovi.
● Snalaziš se i brzo prilagođavaš radu u timovima.
● Dinamična si, proaktivna i komunikativna osoba kojoj nije problem predstaviti svoju ideju.
● Imaš sposobnost analize problema te rješavanje istog.
● Poznaješ engleski jezik u govoru i pismu.
● Želiš raditi u mladom i dinamičnom timu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

Od kandidata očekujemo osnovno predznanje
● PHP-a
● MySQL-a

Kod nas imaš prednost ako
● Koristiš Git
● Upoznat si s Laravel frameworkom
● Poznaješ objektno orjentirano programiranje
● Koristiš Linux aktivno
● Imaš nekoliko projekata koje nam možeš pokazati
● Poznaješ Wordpress ili OpenCart CMS

Pošalji nam svoju prijavu na link za prijavu.
Dodatne detalje pročitaj na: http://plavatvornica.com/jobs/backend-developer/

Prijava treba sadržavati
● Životopis
● Zamolbu
● Primjere radova (ukoliko ih imaš)

Potrebne godine iskustva: 1
Jezici: Engleski (napredno)
Vještine: Internet, Photoshop

Što nudimo

Što možeš očekivati?
● Priliku za osobni razvoj i napredovanje s jasnom strukturom
● Besplatna kava, čajevi i sokovi u kuhinji
● Ugodna radna atmosfera i podršku tima
● Službeni laptop
● Konkurentna plaća + bonusi

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno