Asistent voditelja servisa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta hrvatsku tvrtku čiji tim broji 26 djelatnika i koja koja preko 20 godina uspješno posluje i raste u svojoj osnovnoj djelatnosti koja se odnosi na prodaju, najam, servis i zastupanje stranih proizvođača u potrazi smo za stručnom i srdačnom osobom sa izraženim organizacijskim i komunikacijskim vještinama za poziciju

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• Kontakti sa kupcima i poslovnim partnerima
• Obrada radnih naloga servisa
• Izrada ponuda za usluge servisa
• Organizacija servisnih aktivnosti
• Izrada izvješća
• Ostvarivanje zadanih ciljeva
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• SSS/VŠS/VSS
• Tehničko ili ekonomsko usmjerenje u obrazovanju (poželjno poznavanje osnova mehanike, automobilske industrije)
• Izražene organizacijske, prezentacijske i komunikacijske vještine
• Samoinicijativnost u radu
• 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Dobro korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
• Napredno poznavanje MS Office paketa
• Vozačka dozvola B kategorije
• Odgovorna, samostalna i marljiva osoba
• Fleksibilna osoba spremna na „multitasking“
• Komunikativna i ugodna osoba koja će moći kvalitetno komunicirati s klijentima i djelatnicima različitih osobina

Nudimo:
• Stalni radni odnos,
• Stimulativnu radnu atmosferu,
• Odgovoran odnos prema djelatnicima.

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 06.05.2016.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine