Asistent Uprave za opće poslove i HR (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska specijalizirana je za usluge posredovanja pri zapošljavanju, headhuntinga i HR savjetovanja. Naša snaga su preko 170 konzultanata u više od 20 gradova u Europi.

Za našeg klijenta, tvrtku OTP Leasing, tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

- Zagreb (Jn 35277)

Područje odgovornosti i opis radnih zadataka:
- Organizacija i koordinacija poslovno-administrativnih aktivnosti te podrška radu ureda Uprave i Nadzornom odboru
- Koordinacija i uvođenje procesa iz domene upravljanja ljudskim resursima i pripremanje prijedloga svih internih akata u toj domeni
- Administrativno provođenje postupka donošenja odluka Uprave i Nadzornog odbora te vođenje registra svih donesenih odluka
- Ažuriranje procedura, politika i pravilnika i ostalih internih akata društva kroz elektronski oblik arhiviranja
- Obavljanje poslovne korespondencije i osiguravanje prijevoda za interne potrebe društva
- Vođenje svih propisanih evidencija o zaposlenicima društva
- Organiziranje službenih putovanja, vođenje evidencije i izdavanje putnih naloga i vođenje evidencija o službenim vozilima, briga o registraciji i osiguranju vozila
- Vođenje brige oko osiguranja imovine Društva i najmovima poslovnog prostora
- Sudjelovanje u organiziranju interne i eksterne edukacije djelatnika i vođenje evidencije o istima
- Asistencija u organizaciji selekcije i zapošljavanju kadrova
- Vođenje ostalih HR procesa prema potrebama Društva
- Izrada izvještaja po nalogu Uprave
- I svi ostali poslovi prema potrebi i nalogu poslodavca
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevi radnog mjesta (radno iskustvo i osobine):
- Minimalno VŠS
- 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
- Napredno znanje rada na računalu (MS Office)
- Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Vozačka dozvola B kategorije
- Poznavanje uredskog poslovanja, poslovnog protokola i bontona
- Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti
- Lojalnost i pouzdanost
- Sposobnost rješavanja problema
- Otvorenost, uljudnost, ažurnost, dinamičnost
- Sklonost timskom radu

Uvjeti pozicije i položaj u organizaciji:
- Zamjena za porodiljni dopust sa mogućnošću ugovora na neodređeno

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam zamolbu i životopis dostavite na engleskom jeziku najkasnije do 21.11.2014. putem on-line obrasca ili na [email protected].

Jurković savjetovanje d.o.o., Draškovićeva 55, Zagreb
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine