Asistent u računovodstvu (m/ž)

Mjesto rada:
Prigorje Brdovečko
Rok prijave:
16.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.

Naš klijent je Alphacan d.o.o., francuska multinacionalna kompanija koja se bavi proizvodnjom PVC profila za izradu prozora, vrata, kućnih programa i cjevovodnih sustava. U svrhu jačanja tima, za našeg klijenta, tražimo angažiranu i kompetentnu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Prigorje Brdovečko (m/ž)

Opis radnih zadataka:
- Računovodstveni poslovi (plaćanje računa, unos naloga, knjiženje izvoda i slično)
- Vođenje brige o obvezama prema dobavljačima
- Ispunjavanje PDV obrazaca i dostava izvješća Ministarstvu financija
- Vođenje maloprodajne blagajne
- Ad hoc financijska izvješća
- Ostali administrativni poslovi u računovodstvu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- Srednja stručna sprema
- Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Aktivno znanje engleskog jezika
- Odlično poznavanje MS Office paketa (prvenstveno Excel)
- Odlične organizacijske i interpersonalne vještine
- Analitičke vještine
- Preciznost i točnost u radu
- Timski rad

Ponuda našeg klijenta:
- Rad u internacionalnom okruženju
- Rad na neodređeno uz probni rok

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu pošaljete životopis na hrvatskom i engleskom jeziku putem on-line obrasca ili na e-mail, najkasnije do 16.05.2016.

Jurković savjetovanje d.o.o.: Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine