Asistent/ica za ljudske potencijale

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
10.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Rimac Automobili d.o.o. ima ambiciju biti vodeća tvrtka za high-performance električna vozila, pogonske i baterijske sustave. Naši proizvodi se smatraju vrhuncem tehnoloških dostignuća na raznim područjima. Stoga od svakog člana tima očekujemo izvrsnost na svakoj razini. Svaki zaposlenik unutar tima svakim danom uči, napreduje i raste te sudjeluje u cijelom procesu stvaranja proizvoda koji imaju globalni doseg i odjek. Postanite dio tima jedne od najperspektivnijih tvrtki u okruženju.
Rimac Automobili d.o.o. traži studenta/icu u odjelu ljudskih potencijala koji/a će usko surađivati sa Koordinatoricom ljudskih potencijala. Očekujemo da je osoba proaktivna i da samostalno može obavljati radne zadatke. Osobe koje se prijavljuju moraju imati studentska prava. Aktivno korištenje Microsoft Office paketa te vladanje engleskim jezikom su također vještine koje kandidati trebaju imati.

Opis posla:
• Administrativna podrška u svakodnevnom radu odjela ljudskih potencijala
• Ažuriranje pristiglih molbi i životopisa
• Vođenje evidencije radnih sati po zaposlenicima i projektima
• Odgovaranje na upite za posao/praksu/volontiranje
• Sudjelovanje u pisanju i objavi natječaja
• Sudjelovanje u procesu selekcije
• Sudjelovanje u organizaciji edukacija
Vrsta posla:
student servis

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Student/ica psihologije ili ekonomije
• Studentska prava
• Fleksibilnost
• Želja za učenjem
• Pedantnost i urednost
• Samostalnost u obavljanju posla
• Proaktivnost
• Timski rad
• Visoko razvijene komunikacijske vještine
• Poznavanje Microsoft Office paketa
• Želja za učenjem i usavršavanjem

Molimo prijavite se isključivo putem Brze prijave do 10.12.2014.
Poznavanje rada na računalu:
dobro