Asistent/ica projekta

Mjesto rada:
Teubl sjedište, između Graza i Beča, Austrija
Rok prijave:
04.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Grupacija Teubl, obiteljsko poduzeće iz Istočne Štajerske, koje raspolaže s 5 prodajnih centara trgovačkog lanca OBI, jednom trgovinom građevnog materijala kao i s više projekata nekretnina, benzinskim csrpkama i autopraonicama, nudi sljedeću šansu za izgradnju karijere kao:

U okvirima ovog rada punog različitih aktivnosti, podupirete Upravu grupacije Teubl u svim tekućim projektima te upoznajete različita područja poslovanja poduzeća.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Obraćamo se osobama s:
- mladom, dinamičnom osobnošću
- sa završenom VSS smjera ekonomije ili prava,
- koji su vremenski fleksibilni te su angažirani, fleksibilni i sposobni za rad u timu.

Uvjeti su izvrsne vještine rada na računalu, izvrsno znanje njemačkog i poslovnog engleskog jezika na nivou visoke škole, isto kao i vozačka dozvola za osobne automobile.

Mjesto rada je u istočnoj Austriji, u mjestu sjedišta grupacije Teubl, koje se nalazi između Graza i Beča. Na raspolaganju su Vam za korištenje atraktivni stan u neposrednoj blizini radnog mjesta kao i poslovno prijenosno računalo i službeni mobilni telefon.

Povrh toga uživat ćete kao suradnik grupacije Teubl razne dodatne pogodnosti.

Molim Vas da svoje molbe sa životopisom na njemačkom jeziku uputite isključivo pismenim putem na

Teubl Handelsgesellschaft mbH
z.H. Mag. Barbara Lukitsch
A - 8295 St. Johann/Haide 111
E-Mail: [email protected]

ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro