Agent za nekretnine (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Best Croatian Properties visoko je profesionalna, nezavisna domaća agencija s bogatim iskustvom na području prometa nekretnina u Republici Hrvatskoj.
Osim osnovne usluge posredovanja za domaće i strane pravne i fizičke osobe, naše usluge uključuju široki spektar financijskih usluga unutar imovinskog sektora.

Zbog proširenja poslovanja tražimo osobu koja bi u potpunosti odgovarala našem dinamičnom timu.

Opis posla:

- komunikacija sa klijentima (osobno, telefonski, e-mailom)
- prezentacija nekretnina na terenu
- proširenje portfelja agencije
- slikanje nekretnina
- unos nekretnina i klijenata u poslovni program
- upoznavanje potencijalnih interesnih skupina s mogućnošću investiranja u nekretninske investicijske fondove u inozemstvu
- upravljanje web stranicama tvrtke

Radno mjesto podrazumijeva terenski i uredski rad.
Posebne pogodnosti:
- rad u brzorastućoj internacionalnoj kompaniji s mogućnošću napredovanja
- internacionalno okruženje
- dodatna edukacija
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Za obavljanje poslova posredovanja u prometu nekretnina potrebno je posjedovati licencu za Agenta posrednika (m/ž), koji je istovremeno upisan pri HGK.

Ostali uvjeti:

- iskustvo na području tržišta nekretnina min 2 godine
- poželjno iskustvo u direktnoj prodaji
- poznavanje mogućnosti ulaganja u investicijske fondove
- komunikativnost, snalažljivost
- mogućnost rada u velikom timu

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine