Agent i voditelj agencije za nekretnine (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.04.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta renomiranu agenciju za nekretnine u Zagrebu koja uspješno posluje već više od 20 godina, a svoju jasnu viziju i plan širenja na domaćem tržištu želi graditi kroz visoko motivirane i ambiciozne zaposlenike, tražimo kandidata za radno mjesto:

Agent i voditelj agencije za nekretnine na području Zagreba (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• Rad sa nekretninama u uredu i na terenu
• Praćenje tržišta nekretnina
• Razvijanje kontakata sa postojećim i potencijalnim korisnicima
• Priprema potrebne dokumentacije za nekretnine
• Konzultacije s kupcima i prodavateljima, odnosno zakupoprimcima i zakupodavcima, te najmoprimcima i najmodavcima nekretnina
• Upis nekretnina u bazu te njihovo ažuriranje
• Ažuriranje baze kupaca i prodavatelja
• Ažuriranje baze nekretnina
• Koordinacija sa agentima i organizacija
• Obrada fotografija i objavljivanje na web portalima
• Marketing
• Educiranje i vođenje novih kolega
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• SSS, VSS građevinsko-tehničkog, ekonomskog ili pravnog smjera
• Poznavanje tržišta nekretnina
• Izvrsne računalne vještine
• Znanje engleskog jezika
• Proaktivnost i samostalnost
• Motiviranost za rad
• Komunikativnost
• Odgovornost prema ljudima i poslu
• Vođenje i organiziranje ljudi
• Prenošenje naše vizije vrhunske usluge
• Motiviranje tima i inovativnost
• Vrhunske komunikacijske vještine
• Predanost radu i proaktivnost
• Snalažljivost i prilagodba
• Ljubaznost i susretljivost
• Timski duh i fleksibilnost
• Osobni automobil
• Poželjno iskustvo u poslovima posredovanja sa nekretninama
• Poželjno položen ispit za ovlaštenog agenta u posredovanju sa nekretninama
• Poznavanje osnova digitalnog marketinga
• Poznavanje osnova digitalne fotografije
• Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
• Samostalni, raznoliki i izazovni rad u renomiranoj hrvatskoj Agenciji sa dugogodišnjom tradicijom
• Fiksnu plaću, varijabilno primanje
• Mogućnost profesionalnog napredovanja
• Profesionalna i odgovorna radna okolina
• Rad u poticajnom radnom okruženju i motivirajućem timu
• Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 24.04.2016.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B