Administrator - Ljudski potencijali (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima („Aluflexpack Grupa“) čini grupu proizvodnih tvrtki sa modernom proizvodnjom i priznatim standardima kvalitete integriranu u austrijsku Montana Tech Components Grupu. Njezina glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više od 85% svog prometa ostvarujemo na međunarodnom tržištu i planiramo daljnji rast. Dobavljači i kupci Aluflexpack Grupe su vodeće tvrtke u svom području poslovanja, više o nama: www.afp.hr

Tražimo stručnjake orijentirane na rezultate, kontinuirano poboljšanje svih vidova poslovanja te uvođenje pozitivnih promjena; kolege koji rado rade u interdisciplinarnim timovima i na po svemu izazovnim poslovima, kolege koji vjeruju u svoja znanja, kolege u koje će se svi moći pouzdati.

Ukoliko tražite nove i dugoročne izazove u međunarodnom proizvodnom okružju i smatrate da možete pridonijeti uspjehu grupe, vjerujete u svoje sposobnosti i vještine, imate kvalitetno radno iskustvo te potrebna znanja, pazite na detalje i dobro ste organizirani, predstavite nam se kroz Vaš životopis i motivacijsko pismo kao budući

– Umag
– 1 izvršitelj

Opis posla:
- osiguranje efikasne administarativne podrške svim procesima usklađenosti pravne regulative, sukladno standardima kompanije (prikupljanje, ažuriranje osobnih podataka osvim radnicima; formiranje i vođenje evidencije dosjea radnika; kontrola sati prisutnosti radnika u sustavu; upravljanje bazom podatka; izrada izvještaja o radnicima po obračunskom razdoblju; vođenje evidencije o godišnjim odmorima, plaćenim i neplaćenim dopustima; obavljanje prijave i odjave radnika po osnovi zdravstvenog i mirovinskog osiguranja te koorespodencija s nadležnim institucijama; izrada ugovora o radu, aneksa, sporazuma, zapisa i procedura i dr.);
- zapošljavanje (definiranje potreba i troškova, izrada planova, vođenje procesa regrutiranja i selekcije, koordinacija i provođenje procesa uvođenja u posao);
- praćenje radne uspješnosti (koordinacija procesa, osiguranje protokola informacija, administaracija procesa, edukacija sudionika u procesu);
- edukacija i razvoj karijere (identifikacija edukacijskih potreba, podrška i sudjelovanje iu izradi plana obrazovanja, organizacija i koordinacija internih i eksternih edukacija, vođenje i razvoj karijere zaposlenih, itd);
- ažurno generiranje izvještaja i aktivno prikupljanje povratnih informacija u vođenju ključnih projekata iz područja ljudskih potencijala (prikupljanje podatka za projekte od svih voditelja i/ili projekt managera pojedinih organizacijskih cjelina), te dokumetniranje projekta, zastoja i zahtjeva istoga;
- obavlja i druge srodne poslove.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
- VŠS, VSS poželjno ekonomski/pravni ili društveni smjer
- radno iskustvo od najmanje 2 godine na sličnim ili istim poslovima (iskustvo u proizvodnoj djelatnosti poželjno)
- poznavanje principa rada pri zahtjevima normi ISO standardda te ostalim implementiranim standardima
- napredno poznavanje rada u MS Office programima (osobito u Excel, Word i Power Point)
- strani jezici: znanje engleskog jezika u govoru i pismu (iskusni korisnik C1) je uvjet; poželjno znanje talijanskog jezika u govoru i pismu (iskusni korisnik B1)
- vozačka dozvola B kategorije

Ponuda Aluflexpack novi d.o.o.:
Nudimo izazovno, po mnogo čemu u Hrvatskoj iznimno, profesionalno radno okruženje, stimulativna primanja te profesionalni i osoban razvoj.

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu zaključno do 14.04.2017.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine