Account Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DOĐI, NEĆEMO TI NIŠTA!

Mi smo Kofein. Kažu da smo najbrže rastuća reklamna agencija u Hrvatskoj i da jako dobro radimo svoj posao. Whatever. Želimo rasti više i raditi još bolje!
Kako bismo u nebo rasli i na zlatnim pašnjacima pasli – sori! – treba nam novi
Imate bogatog agencijskog iskustva? Znate Eskimima prodati led, a Opuzencima mandarine? Multitaskate kao da ste tamo rođeni? Pa gdje ste bili čitavog našeg života?!

OPIS POSLA:
• svakodnevni kontakti i komunikacija s klijentima telefonom, mejlom, golubom pismonošom, rukama i nogama, zubima i noktima, NE ZANIMA NAS!!!
• održavanje kvalitetnih poslovnih odnosa između klijenta i agencije da njima bude sretno, a nama berićetno
• kontaktiranje potencijalnih klijenata, aktivnosti u svrhu povećanja prodaje usluga Agencije, nemilosrdno laktarenje, besramno torbarenje i agresivno spemanje
• istraživanje klijentovih proizvoda i usluga, konkurencije i ciljanih tržišta, praćenje rezultata i slaganje strategije uz beskrajno googlanje s čačkalicama u očima
• briga o ispunjenju klijentovih potreba od strane agencije, kao i agencijskih interesa kod klijenta, jer kuća nije tijesna kad čeljad nije bijesna
• preuzimanje briefa od strane klijenta, adaptacija i prezentacija briefa kreativnom timu te ignoriranje članova kreativnog tima kad kolutaju očima i/ili uzdišu da nemaju dovoljno vremena
• bliska suradnja s kreativnim timom u planiranju i implementaciji marketinških aktivnosti i kampanja (donesite svoj bič!)
• timski rad na pitchevima i natječajima jer ionako niste ništa planirali ovaj vikend
• vođenje projekta od ideje do izvedbe, organizacija i praćenje rokova, planiranje i budžetiranje marketinških aktivnosti, obavljanje administrativnih zadataka; svježi tračevi i palačinke s Nutellom uvijek su dobrodošli
• nadgledanje procesa marketinških kampanja i projekata u skladu s briefom, rokovima i budžetom; kreativno psovanje kad ništa drugo ne upali
• prezentiranje agencijskih ideja klijentu i povratak u agenciju sa štitom ili na njemu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
OD VAS OČEKUJEMO:
• da imate minimalno 5 godina agencijskog radnog iskustva uz dokazana radna postignuća
• da se možete prepoznati u kraticama VŠS ili VSS
• da odlično baratate engleskim jezikom u govoru i pismu, jer klajents mast trast as
• da ste „na ti“ s tržištem, ali i s kreativnim / marketinškim / grafičkim / produkcijskim procesima i standardima
• da ste spremni na krvavi timski rad
• da da ste tata-mata (ili mama-mata; mi ne diskriminiramo!) u pregovaračkim i motivatorskim sposobnostima
• da nas oborite s nogu svojim komunikacijskim i prezentacijskim vještinama
• entuzijazam, odgovornost, organiziranost, proaktivnost, multitasking i slične čudne riječi

Za obavijesti i nuspojave... Pardon, kriva špranca. Dakle, nudimo vam ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog roka od 3 mjeseca, primjerena primanja te mogućnost osobnog i profesionalnog napretka. A što vi nudite nama? Molimo vas da svoj životopis i portfolio u jednom PDF dokumentu pošaljete zaključno s 14.05.2015. na [email protected] ili putem linka za prijavu.

Dobrodošli u Kofein. Prva kava gratis!
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
pet godina