Operater i Team Leader u sektoru telemarketinga (m/ž) sa znanjem talijanskog jezika

Mjesto rada:
Rijeka, Pula
Rok prijave:
17.08.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se komunikacijska sposobnost, izvrsno poznavanje talijanskog jezika, poznavanje rada na PC-u i windows programa, ozbiljnost i odlučnost.

Opis radnih zadataka:
- inbound/outbound primanje telefonskih poziva te pružanje osnovnih informacija
- chat on-line
- callme back usluga
- kontinuirano unapređivanje poslovne učinkovitosti
- vođenje operatera u postizanju ciljeva i poštivanje KPI (Team Leader)

Početak rada 17.08.2020
Posebne pogodnosti:
- ugovor o radu na određeno vrijeme
- edukaciju
- mlado i stimulativno poslovno okruženje
- po potrebi rad od kuće (Operater)
- mogućnost produljenja ugovora na neodređeno vrijeme
- tehnička edukacija pri zapošljavanju te trening komunikacijskih vještina
- mogućnost rada na nepuno radno vrijeme
- fiksni dio plaće uz ostvarenje bonusa prema uspješno ostvarenim rezultatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, student servis

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- posjedovanje izuzetnih komunikacijskih vještina
- ozbiljnost i odlučnost
- poznavanje talijanskog jezika
- poznavanje rada na računalima
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
talijanski (izvrsno)
Poznavanje rada na računalu:
osnovno