Županijski voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
30.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis zaduženja:
• Organiziranje i vođenje poslova naplate potraživanja
• Istraživanje i analiza tržišta te uspostavljanje poslovnih odnosa sa novim klijentima
• Izrada i realizacija godišnjeg plana prodaje
• Praćenje i analiziranje rezultata prodaje i izvještavanje Uprave
• Kontrola i provođenje naplate
• Kalkulacija i osmišljavanje strategije prodajnih cijena
• Postprodajna briga o klijentima u cilju unapređenja dugoročne suradnje
• Koordinacija i rad na razvoju dilerske prodajne
• Prezentiranje proizvoda kompanije
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Osnovno poznavanje marketinga i pravnih sustava
• Neovisno nadgledanje i stabilno vođenje djelatnika u svim segmentima prodaje
• Iskustvo u rukovođenju ljudima, organiziranju poslovanja i rada odjela prodaje
• Odlične komunikacijske i prezentacijske vještine, uključujući kreiranje standardne poslovne korespondencije
• Vrlo dobre vještine komuniciranja i prezentiranja uključujuči odlične vještine pisanja i govorenja
• Dobra orijentiranost i fokusiranost na tržište i aktivnosti konkurencije
• Kreativan pristup radu, točnost, odgovornost, fleksibilnost
• Sposobnost rješavanja svakodnevnih i nesvakidašnjih poslovnih situacija
• Očekujemo potpun poslovni angažman i poduzetnički duh, uz izraženu orijentaciju na rezultat
• Očekuje se ispunjavanje ciljeva i koordinacija s ostalim povezanim odjelima
• Odlično znanje rada na računalu (MS Office)
• Razvijene organizacijske sposobnosti
• Vozačka dozvola B kategorije

Radno mjesto:
• Grad Zagreb, Zagrebačka županija, Krapinsko-zagorska, Sisačko-moslavačka, Karovačka, Varaždinska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska, Primorsko-goranska, Ličko-senjska, Virovitičko-podravska,Požeško-slavonska, Brodsko-posavska, Zadarska, Osječko-baranjska, Šibensko-kninska, Vukovarsko-srijemska, Splitsko-dalmatinska,Istarska, Dubrovačko-neretvanska, Međimurska.

Znaje i kvalifikacije;
• SSS / VSS
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro