Zidar (m/ž)

Mjesto rada:
Austrija - razne lokacije
Rok prijave:
30.09.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- podizanje zidova
- izrada stepenica, stropova, stupova, postavljanje temelja
- priprema morta
- radovi na izgradnji mosta – različiti projekti prilagođeni iskustvu kandidata
Posebne pogodnosti:
Ponuda je namijenjena samo osobama koje imaju državljanstvo EU.​

zaposlenje na austrijskim uvjetima – austrijski poslodavac (ne u delegaciji)
atraktivna plaća 15,07 EUR bruto/sat+ 0,877 EUR bruto/sat montažni dodatak (Montagezulage) + 26,40 EUR neto dodatka na odradjeni dan + 15 EUR neto na odradjeni dan u svrhe plaćanja smještaja
smještaj organizira poslodavac
zdravstveno osiguranje
doprinose i poreze poslodavac plaća u Austriji
avansi plaćeni svaki tjedan u gotovini ili na hrvatski/ austrijski račun
mogućnost prekovremenog rada (ako ta opcija nije dostupna – obavjestićemo vas
o tome)
mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
podršku naših konzultanata u koordinaciji zapošljavanja
mogućnost redovitih putovanja u Hrvatsku
pravo na odmor
naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema
životopisa na njemačkom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
- komunikativno znanje njemačkog jezika
- stručna sprema u struci
- iskustvo u gore navedenoj profesiji
- vozačka dozvola kategorija B
- vlastiti automobil – poželjno
Vozačka dozvola:
B