Zidar (m/ž)

14 dana
Poslodavac:
My Fides j.d.o.o My Fides j.d.o.o
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Nizozemska
Rok prijave:
01.10.2019.

Opis radnog mjesta: Potrebni zidari za rad u Nizozemskoj. Isključivo za EU državljane.

Agencija My Fides j.d.o.o. djeluje temeljem dozvole za MRMS RH za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem izdane 3.8.2015., KL: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.
Posebne pogodnosti:- €450 Neto plaća
- 40 sati tjedno
- Uvjeti rada određeni kolektivnim ugovorom
- Stanovanje je uključeno u plaću (plaća poslodavac)
- Obavezno zdravstveno osiguranje od 24 eura tjedno se odbija od plaće
- Broj dana odmora 25, od kojih se 5 isplaćuje
- Naknada za prekovremeni rad
- Mirovina
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Inozemstvo
Država:Nizozemska

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- sporazumijevanje na engleskom jeziku (razina B1)
- posjedujete vozačku dozvolu B kategorije
- sposobni ste za samostalni rad kao i za rad u timu
- iskustvo kao zidar
- potrebno se prilagoditi drugačijem stilu zidanja, THE DUTCH STYLE
- upoznati ste sa dimenzijama i razlicitim nacinima slaganja opeke
- znate raditi s različitim materijalima i alatima
- fizički ste sposobni ostvariti svakodnevnu normu
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:dvije godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: My Fides j.d.o.o
Adresa:Ulica Škokovica 29, 52100 Pula
Županija:Istarska županija
Telefon:+385913838326
Kontakt osoba:Maša Tilinek

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare