Zidar (m/ž)

Mjesto rada:
Cijela Hrvatska
Rok prijave:
26.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, vodeću tvrtku u svojoj industriji, tražimo kandidate za poziciju:

Zidar (m/ž)
- Cijela Hrvatska -
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Iskustvo rada u zidarstvu
• Odgovoran pristup poslu
• Motiviranost i samostalnost u radu

Što nudimo:
• Izuzetno stimulativna primanja
• BESPLATAN OSIGURAN SMJEŠTAJ

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se putem Brze prijave ili

na adresu:
Manpower d.o.o.
Trg Drage Iblera 9
10000 Zagreb

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktirani.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.