Zidar / Keramičar (m/ž)

Mjesto rada:
München, Njemačka
Rok prijave:
22.10.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se KV Keramičar-Zidar za radove na renoviranju građevinskih objekata u Münchenu.

Tvrtka „Schnell Gut & Günstig Renovierung GmbH“ utemeljena je 2010g. Naš tim čini 22 stalnih zaposlenika, tri dipl.ing.građ., jedan elektoinženjer te specijalisti za renoviranja i unutarnje radove u građevinarstvu. Tvrtka se bavi renoviranjem i izvođenjem unutarnjih radova u Münchenu.

Tvrtka posjeduje moderan vozni park te vrhunske alate i opremu. Odlazak na posao organiziran je službenim vozilima.

Više o našoj tvrtci možete saznati na našoj novoj web-stranici: www.sgg-bau.de
Schnell Gut & Günstig Renovierung GmbH
Schnell Gut & Günstig Elektro GmbH
Breslauer Weg 99
82538 Geretsried

Opis posla:

Polaganje podnih i zidnih pločica, žbukanje i priprema zidova za postavljanje pločica u renoviranoj kupaonici, postavljanje estriha i hidroizolacije, zazidavanje otvora u zidovima.
Posebne pogodnosti:
Obrazovanje u skladu s njemačkim propisima za vrhunsku kvalitetu izvođenja keramičarsko-zidarskih radova, povoljni uvijeti i radno vrijeme, te mogućnost napredovanja u našoj firmi. Plaća: 2600EUR brutto + 300EUR terenski dodatak.

Voljni smo pomoći u traženju smještaja u Münchenu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Od kandidata očekujemo znanje i samostalnost u svojemu poslu.

U obzir dolaze samo stabilne i ozbiljne osobe s dugoročnom namjerom zaposlenja. Alkoholičari isključeni.

Molimo poslati kratke molbe sa brojem telefona, podatcima o školovanju, radnom iskustvu i osnovnim osobnim podatcima na e-mail: [email protected] ili pozvati našega inženjera Luku Krešića na tel: +49 1573 4836311
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Vozačka dozvola:
B