Željezar (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
U svoj kolektiv primamo više novih zaposlenika za građevinske radove u inozemstvu.

Građevinski tim za rad u Njemačkoj (m/ž)

(građevinski radnici, tesari, zidari, željezari, kranisti, a tražimo i građevinskog poslovođu)

Radni zadaci:

Izvođenje građevinskih radova kod izgradnje stambenih, višestambenih i gospodarskih objekata.
Radni zadaci uključuju: pripremne radove prije početka radova, izradu i popravak konstrukcija, izgradnju, postavljanje i montažu konstrukcija, postavljanje svih vrsta skela itd.
Zadaci svakog pojedinog radnog mjesta obavljaju se u skladu s aktima, organizacijskim i radnim uputama društva.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• dogovoreni smještaj i prijevoz do radnog mjesta
• dogovoreno zdravstveno osiguranje i prijavu u radni odnos
• dobru i pouzdanu plaću
• mogućnost dugoročnog radnog odnosa
• probno razdoblje 3 mjeseca
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• minimalno 1 godinu iskustva na usporedivom radnom mjestu (za građevinskog poslovođu 3 – 5 godina iskustva) na usporedivom radnom mjestu
• slovenski/hrvatski državljani
• kandidati s valjanom njemačkom vizom
• odgovoran odnos prema radu, strojevima i alatima
• točnost, marljivost, snalažljivost, samostalnost
• izvrsne svestrane ručne vještine.

Neobvezno:
• poželjno osnovno razumijevanje njemačkog jezika
• vozačka dozvola B kategorije.

Kandidate koji su zainteresirani za bolju budućnost pozivamo da kontaktiraju s nama putem linka za Brzu prijavu.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina