Zavarivač u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Donji Stupnik
Rok prijave:
08.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mick d.o.o. jedno je od vodećih poduzeća u veleprodaji i maloprodaji proizvoda crne metalurgije u RH sa sjedištem u Rijeci.

Na lokaciji PC Zagreb, Gospodarska 20, Donji Stupnik, Lučko, uz prodaju crne metalurgije nudimo i uslugu dorade materijala: rezanje cijevi, limova i profila (pomoću lasera, plazme za cijevi i tračnih pila), narezivanje navoja i utiskivanje utora na krajevima cijevi, bušenje, zavarivanje metalnih dijelova, sačmarenje te elektrostatsku plastifikaciju. Specijalizirani smo za obradu cijevi za sprinkler instalaciju.

Navedeni procesi se provode u novoizgrađenoj proizvodnoj hali veličine 1000 m2, opremljenoj najmodernijom tehnologijom, a posebno izdvajamo automatsku liniju za sačmarenje i elektrostatsku plastifikaciju te laserski rezač. Za manipulaciju cijevi i elemenata koji se obrađuju u proizvodnji, koriste se viličari (čeoni i bočni) te mosna dizalica.

Prijavite se i postanite dio našeg tima jer mi smo poslodavac po mjeri svakog zaposlenika!

Opis posla
- zavarivanje postupkom MIG-MAG
- priprema konstrukcije za zavarivanje
- izrada dijelova metalnih konstrukcija
- obrada limova, metalnih profila i cijevi
- održavanje čistoće radnog mjesta
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- rad u izvrsnom, dinamičnom i poticajnom radnom okruženju u stabilnoj tvrtki
- rad s novom opremom
- redovita i stabilna primanja
- plaćeni troškovi prijevoza i prekovremenih sati
- osiguran topli obrok
- plaćena usluga pranja radne odjeće
- bonusi za dobro odrađen posao
- puno radno vrijeme od ponedjeljka do petka
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- obavezno srednjoškolsko ili strukovno obrazovanje tehničkog ili strojarskog smjera
- radno iskustvo najmanje 1 godinu
- znanje čitanja strojarskih i radioničkih nacrta
- iskustvo zavarivanja na cijevima
- samostalnost i odgovornost u poslu
- organizacijske sposobnosti
- vozačka dozvola B kategorije
- predanost poslu sa željom za učenjem i usavršavanjem

Što očekujemo:
- timski rad
- spremnost za rad u 2 smjene

Nadamo se da ćete u nama prepoznati Vašeg budućeg poslodavca.

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina