Zavarivač TIG (m/ž)

Mjesto rada:
inozemstvo
Rok prijave:
30.07.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
"Ne trebamo biti najbolji, već težiti tome da budemo bolji nego jučer."

Zavarivač TIG (m/ž), inozemstvo

Za terenski rad u inozemstvu tražimo zavarivače TIG/WIG postupkom

Vaši zadaci
- Sastavljanje sastavnih dijelova i zavarivanje konstrukcija od obojenih metala prema TIG / WIG postupku, čitanje radnih skica i nacrta,
- Briga o aparatima za zavarivanje, alatu i o stanju potrošnog materijala,
- Samostalna kontrola zavara i zavarenih proizvoda,
- Razni poslovi prema uputama nadređenih.
Posebne pogodnosti:
Nudimo
- zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme,
- mogućnost dobivanja certifikata za zavarivanje i osposobljavanje za ostale postupke zavarivanja, redovita i stimulativna primanja i plaćen »stand by«,
- plaćanja prema kolektivnim ugovorima za inozemstvo,
- posao u sigurnom radnom okruženju i stručnom kolektivu,
- uvođenje na radno mjesto i pomoć inženjera zavarivanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
inozemstvo

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo
- završeno školovanje tehničkog usmjerenja za zavarivača,
- Barem 2 godine radnog iskustva sa zavarivanjem TIG/WIG postupkom,
- Uklapanje u kolektiv, nekonfliktnost, dinamičnost,
- samostalnost, dosljednost, točnost, ozbiljnost i odgovornost,
- odgovarajući certifikati za zavarivanje i znanje stranih jezika (NJEM., ENG) su prednost, ali nisu uvjet.

Prijavite se putem linka Brze prijave.
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine