Zavarivač MAG (m/ž)

Mjesto rada:
Fulda, Njemačka
Rok prijave:
30.08.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Agencija za zapošljavanje Silverhand je subiekt pripadajući međunarodnom holdingu, specijaliziran za pružanje najkvalitetnijih usluga zapošljavanja.

Zahvaljujući našem 10-godišnjem iskustvu, globalnim resursima znanja i inovativnim metodama odabira, tisuće ljudi promijenilo je posao na bolje. Nudimo sigurno i legalno zaposlenje pod ugovorom stranog poslodavca.

Glavne obaveze zaposlene osobe:
• MAG zavarivanje finozrnatog čelika (S460)
• zavaraivanje dijelova / elemenata viličara
• debljina materijala 1-30mm
• rad s tehničkom dokumentacijom
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• zaposlenje pod njemačkim uvjetima – njemački poslodavac
• atraktivna plaća 14,00 EUR bruto / satnica + 4 EUR neto dodatka na odrađeni dan
• smještaj organizira poslodavac
• proces zapošljavanja i rješavanja formalnosti traje 2-3 radna dana
• doprinose i poreze poslodavac plaća u Njemačkoj
• mogućnost prekovremenih ovisi o projektu
• mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
• podršku našeg regrutacijskog tima tijekom i nakon zapošljavanja
• naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na njemačkom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Naše usluge su potpuno BESPLATNE
Samo na ugovor stranog poslodavca
Samo provjerene ponude

Ponuda je namijenjena samo osobama koje posjeduju EU državljanstvo.

Uvjeti:
• komunikativno znanje njemačkog jezika
• iskustvo u gore navedenoj profesiji
• vozačka dozvola kategorija B i automobil

Ponuda je namijenjena ženama i muškarcima koji ispunjavaju uvjete zapošljavanja.

Slažem se s obradom mojih osobnih podataka u postupku zapošljavanja za gore navedeno radno mjesto, koje je objavljeno i vođeno od strane Silverhand Dominik Matczak (Garbary 35/9, 61-868 Poznan) - agencija za zapošljavanje upisana u registar KRAZ-a pod brojem 7822 za treće strane, uključujući strane poslodavce. Istovremeno, izjavljujem da sam (obaviještena) obaviješten o svom pravu na pristup svojim osobnim podacima i ispravljanju istih, povlačenja svog pristanka za njihovu obradu u bilo koje vrijeme, što mogu učiniti slanjem zahtjeva na [email protected], kao i da je davanje mojih podataka bilo potpuno dobrovoljno.

Pravna osnova: točka 32., točka 42., točka 43., uvodna izjava 171., čl. 4, točka 11, čl. 5, st. 1 lit. b, čl. 7 Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinaca u pogledu obrade osobnih podataka i o slobodnom kretanju tih podataka i ukidanju Direktive 95/46 / EZ - Dz.U. EU. L. od 2016. godine br. 119, str. 1.

Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B