Zavarivač (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka – Villingen-Schwenningen
Rok prijave:
16.05.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe njemačkog klijenta tražimo više osoba za rad na poziciji: MAG, WIG Zavarivač m/ž.

Opis posla:
· čitanje montažnih planova
· zavarivanje postupkom MAG, WIG
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
· ugovor na određeno s mogućnošću zaposlenja na neodređeno
· osnovna plaća 21000 Eura Netto
· mogućnost dodatne zarade kroz prekovremeni rad
· povoljan smještaj u blizini radnog mjesta
· osigurana visoko kvalitetna zaštitna odjeća i alat
· plaćeni doprinosi socijalnog i mirovinskog osiguranja preko njemačkog poslodavca.

Početak rada: odmah
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
· završeno strukovno obrazovanje
· iskustvo u navedenim poslovima
· važeći certifikat za zavarivača
· vozačka dozvola B kategorije
· EU papiri
· osnovno znanje njemačkog jezika
· samostalnost u radu

Angažirati možemo samo kandidate sa EU papirima
Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom jeziku.

Ako ispunjavate gore navedene uvjete, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem linka za prijavu.
Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima posredovanja pri zapošljavanju, evidentirano u Knjigu evidencije pravnih i fizičkih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod rednim brojem 118/19 na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava, KLASA: 102-02/19-03/47, URBROJ: 524-04-01-01/5-19-2.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B