Zavarivač (m/ž)

Mjesto rada:
Villingen-Schwenningen
Rok prijave:
25.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe njemačkog klijenta tražimo više osoba za rad na poziciji: Zavarivač m/ž

Opis posla:
Zavarivanje postupkom MIG, MAG i / ili TIG. Zavarivanje metalnih konstrukcija od nehrđajućeg čelika, metala, aluminija… Čitanje montažnih planova.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
Mjesečna zarada cca 1800-2000 Eura (neto) za cijeli odrađeni mjesec. Mogućnost dodatne zarade kroz prekovremeni rad. Povoljan smještaj u blizini radnog mjesta. Smještaj plaća radnik. Osigurana visoko kvalitetna zaštitna odjeća i alat. Plaćeni doprinosi socijalnog i mirovinskog osiguranja preko njemačkog poslodavca.
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
Završeno strukovno obrazovanje. Radno iskustvo je poželjno. EU papiri. Osnovno znanje njemačkog jezika. Vozačka dozvola. Samostalnost u radu, pouzdanost.

Početak rada: odmah

Molimo kandidate da se NE prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju.
Molimo kandidate koji ne mogu ići na rad minimalno 6 mjeseci u Njemačku da se ne prijavljuju na oglas
Angažirati možemo samo kandidate sa EU papirima
Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom jeziku

Ako ispunjavate gore navedene uvjete, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem linka za prijavu.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

Za više informacija nazvati 091/ 461 5020 radnim danom od 08:00 - 16:00 ili upit poslati na e-mail: [email protected]

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B