Zavarivač (m/ž)

Mjesto rada:
otok Krk
Rok prijave:
26.02.2019.

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.

Za našeg Klijenta, jednu od vodećih hrvatskih graditeljskih tvrtki, tražimo više motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

ZAVARIVAČ (m/ž) REL postupkom
Mjesto rada: Otok Krk

Opis posla:
  • zavarivanje plinovoda REL postupkom (celulozna elektroda)

Nudimo:
  • poslodavac osigurava smještaj
  • satnica od 40 - 50kn neto
  • rad na određeno s mogućnosti za stalno zaposlenje

Uvjeti:
  • poželjno iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima

Prijavite se na e-mail: [email protected] ili putem Brze prijave.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3