Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 26.02.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Zavarivač/ica

- dana do isteka
Mjesto rada:
Trst, Italija
Rok prijave:
26.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zavarivač/ica - 3 izvršitelja/ice

Poslovi na velikim građevinama.

Puno radno vrijeme.
Posebne pogodnosti:
- Rad u jutarnjoj smjeni. Radi se 8 sati dnevno, subota i nedjelja slobodno, korištenje godišnjeg odmora, radnik ima pravo na božićnicu.
- Poslodavac osigurava i plaća hotelski smještaj – dvije osobe u sobi.
- Poslodavac plaća dva obroka – ručak i večeru.
- Troškove prijevoza od mjesta stanovanja do mjesta rada plaća poslodavac.
- Predviđena plaća: cca 10 EUR na sat
- Pošto se radi o izaslanim radnicima za njih će poslodavac napraviti potvrde A1.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Italija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Potrebna zvanja: brodski mehaničar
- Završena osnovna škola ili srednja škola 3 godine
- Potrebno osnovno poznavanje talijanskog jezika (nije uvjet)
- Potrebno 3 godine radnog iskustva na navedenim poslovima.
- Rad na neodređeno vrijeme nakon probnog rada.
- Kategorija B.

Prijavite se na posao putem linka Brze prijave.
Strani jezik:
talijanski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine