Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 08.11.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Zavarivač/ica mig / mag  HZZ OGLAS

- dana do isteka
MKV-MONT društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Pregrada
Rok prijave:
08.11.2021.

Mjesto rada:
PREGRADA, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
mobitel: 099 3544600
e-mailom: posao@mkv-mont.hr
Ostale informacije:
Zbog novih projekata tražimo nove zaposlenike, MAG varioce lima i čeličnih konstrukcija. Sa radom se može početi odmah. Rad je za duže razdoblje.
OPIS RADNOG MJESTA: Rad u inozemstvu u državama EU. MAG zavarivanje lakih i težih čeličnih konstrukcija.
Od kandidata se očekuje: - najmanje tri godine iskustva - zavarivanje po MAG 135 sa certifikatom i po mogučnosti osnovno znanje TIG varenja - znanje u struci - znanje bar jednog stranog jezika (Njemački ili Engleski), - čitanje nacrta - završena srednja škola tehničke struke - samostalnost u radu - odgovornost, ozbiljnost - komunikativnost
NUDIMO: - po pokusnom roku mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme - vrlo dobra i redovita primanja - stimulacije za dobar rad - tehnički i tehnološki vrlo dobri radni uvjeti
Pozivamo vas da ispunite molbu za zapošljavanje. Molbu ispunite u potpunosti i pošaljite na email: posao@mkv-mont.hr ili putem Brze prijave.

Molba treba sadržavati: - Ime i prezime - Datum i mjesto rođenja - Točna adresa - Broj telefona i email adresa - Obrazovanje - Radno iskustvo (poslodavac, trajanje, opis rada) - Potvrde o osposobljenosti (certifikat za zavarivače/uvjere, SCC, ispiti,…)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
117491985
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje