Zavarivač - elektro i plinsko zavarivanje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i okolica
Rok prijave:
23.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
M.P. Pemont d.o.o. je poduzeće proizvodnog karaktera sa trenutno 50 – ak stalno zaposlenih djelatnika koja se bavi instalacijama vodovoda i odvodnje, građevinskom limarijom, centralnim grijanjem, plinskim instalacijama te ventilacijom i klimatizacijom.

Objavljujemo

NATJEČAJ

za slobodno radno mjesto

(više izvršitelja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- razina obrazovanja: KV, VKV, SSS
- radno iskustvo na cjevarskim i instalaterskim poslovima, prednost atestiranima
- marljivost, samostalnost, posvećenost poslu
- kandidati će biti pozvani na razgovor

Što nudimo:
- stimulativna i sigurna primanja
- mogućnost napredovanja
- rad na neodređeno (uz probni rok)
- naknada za prijevoz

Slanje prijava:
- poštom na niže navedenu adresu
- na e-mail [email protected], tel 01 3885 126, mob 098 189 30 21
- putem Brze prijave

Rok za prijavu:
- do ispunjenja
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola