Zavarivač / Bravar (m/ž)

Mjesto rada:
Calw, Njemačka
Rok prijave:
20.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poslodavac traži zavarivače za rad u Njemačkoj-Calw

Varenje metalnih postolja i kontejnera u autoindustriji.

Informacije o uvjetima rada i života u SR Njemačkoj dostupne su na linku http://www.hzz.hr/default.aspx?id=10286
Sukladno članku 6. Pravilnika o obavljanju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pravne i fizičke osobe koje obavljaju djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju u inozemstvu, dužne su ih obavljati u suradnji s nadležnim tijelima pojedinih zemalja te snose troškove privremenog povratka osobe za koju su posredovali ako je isti uzrokovan nezakonitim zapošljavanjem ili radom, a odgovoraju i za eventualnu štetu koju bi osoba mogla pretrpjeti zbog pogrešnih informacija o bitnim elementima uvjeta života i rada.
Posebne pogodnosti:
– trošak smještaja snosi poslodavac, bez dodatnih troškova za zapošljavanje
– u mjestu rada (Calw) dočekuje ih osoba koja je za njih zadužena
– ugovor o radu na godinu dana
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Prijavite se putem Brze prijave
Strani jezik:
njemački
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina