Zaštitar za poslove višeg stupnja rizika (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i Zagrebačka županija
Rok prijave:
29.11.2019.

Društvo Klemm sigurnost d.o.o., osnovano u Zagrebu 2003. godine, vodeći je pružatelj optimalnih sigurnosnih rješenja stranih i domaćih tvrtki u Hrvatskoj. Visoko smo specijalizirani na području tjelesne i tehničke zaštite imovine, privatnog vlasništva, pojedinaca i posebnih događaja.

ZAŠTITAR ZA POSLOVE VIŠEG STUPNJA RIZIKA (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb i Zagrebačka županija

OPIS POSLA:

  • Tražimo više izvršitelja/ica za poslove višeg stupnja rizika:
       - bodyguard
       - veleposlanstva
       - casina
       - noćni klubovi

UVJETI:

  • Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski
    Kontakt podaci: +385 99 802 3299, +385 1 370 0233

NUDIMO:

  • minimalna satnica 25 kn neto
  • stručno usavršavanje za bodyguarda
  • radni odnos na neodređeno vrijeme
  • mogućnost napredovanja
  • redovna primanja
  • bonusi, nagrade

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.