Zamjenik voditelja depoa (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
08.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Weber Escal d.o.o., dio grupacije Austrijske pošte, tržišni je lider u u distribuciji neadresiranih promotivnih materijala - letaka te se bavi i distribucijom poštanskih pošiljaka (izravne pošte i tiskanica). Zadovoljstvo svojih klijenata postižemo visokom kvalitetom svojih usluga te kontinuiranim razvojem inovativnih tehnoloških rješenja.

Tražimo osobu za poziciju:

Zamjenik voditelja depoa (m/ž) u Puli

Opis posla:

- planiranje i koordinacija procesa distribucije i rada dostavljača na definiranom području depoa
- praćenje, prilagođavanje i kontroliranje kvalitete i tijek distribucije i dostave u skladu sa zadanim terminima
- podnošenje dnevnih izvještaja o svim distribucijama i događajima u djelokrugu depoa voditelju depoa
- upoznatost sa specifičnostima svog dostavnog područja (konfiguracija terena, troškovi svake zone i rajona, proces sortiranja adresiranih pošiljka, geogrami klijenata, vrijeme potrebno za distribuciju određenog rajona i sl.)
- u dogovoru s voditeljem depoa osigurava zamjene, slobodne dane i planira godišnje odmore dostavljača
- interna kontrola distribucije i dostave
- komisijska kontrola distribucije i dostave s predstavnicima klijenata
- organizacija i optimizacija procesa distribucije
- dostava materijala za distribuciju u trgovine klijenata
- dostava materijala za distribuciju dostavljačima
- ostali poslovi prema nalogu nadređenog

Odgovornosti za:
- odgovara za povjerena sredstva i predmete rada, te za uredno, pravodobno, točno, zakonito i prema pravilima struke ispunjavanje radnih zadataka
- informacije koje dozna u svom radu čuva kao poslovnu tajnu
- praćenje i nadzor prisutnosti radnika na radu, praćenje i nadzor kvalitativnog i kvantitativnog obavljanja poslova radnika, te predlaganje sankcija zbog nepoštivanja ugovorenih ili ostalih radnih obveza radnika, kao i nagrađivanje radnika
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Očekivana stručna sprema: NKV/SSS
- Očekivano prethodno radno iskustvo: najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Očekivana posebna znanja, vještine i osobine:
- poznavanje rada na računalu (Microsoft Office, internet)
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost
- komunikativnost
- organizacijske sposobnosti
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina